int(123) Pozycjonowanie | Creox - strony www - pozycjonowanie - emarketing
+48 78 48 44444

Pozycjonowanie

Czym jest i co dla Twojego biznesu oznacza pozycjnowanie?

Internet można porównać do dużego miasta. Jest tu centrum, gdzie o każdej porze dnia spotkamy mnóstwo osób oraz rzadko odwiedzane peryferie. Gdybyś miał otworzyć sklep, którą część miasta byś wybrał?

Jeśli internet jest miastem to wyszukiwarka jest głównym architektem. To ona podejmuje decyzje która strona internetowa jest wartościowa i powinna być widoczna dla tysięcy internautów, a która jest tylko kolejną z setek podobnych stron i powinna znaleźć się na jednej z setek stron wyszukiwarki, gdzie nikt nie zagląda.

Wszyscy chcą być w centrum!

Chcesz odnieść sukces w internecie? Nic prostszego! Wystarczy, że wyprzedzisz tysiące konkurentów i Twoja strona będzie widoczna w wyszukiwarce na jednym z pierwszych 10, max 20 miejscach wyników wyszukiwania Google, z której każdego dnia w Polsce korzysta miliony osób.

Zajmij centralne miejsce w wyszukiwarce Google!

Skorzystaj z naszej profesjonalnej pomocy i wieloletniego doświadczenia w umieszczaniu stron www w czołówce wyników wyszukiwania. W odróżnieniu od rozdawania ulotek pozycjonowanie daje Ci pewność, że promocja trafia jedynie do osób zainteresowanych Twoją ofertą, a Ty wiesz dokładnie jaki osiągasz zwrot z ponoszonych nakładów.

Wysokie pozycje i zyski nie są dziełem przypadku.

Każdy biznes jest inny. Być może prowadzisz lokalny punkt usługowy, duży sklep internetowy lub odpowiadasz za witrynę www instytucji. Zanim podejmiemy działania dokładnie zaplanujemy strategię promocji obejmującą takie elementy jak:

  • Dobór słów kluczowych
  • Optymalizację SEO
  • Działania Content marketing
  • Proces budowania sieci linków (Link building)
  • Raportowanie wyników i wyciąganie wniosków.

Od czego zacząć?

Jeśli nie masz jeszcze strony internetowej, to nie czekaj z decyzją o jej stworzeniu. Pozycjonowanie stron to proces. Czekając, aż konkurencja wystartuje pierwsza ryzykujesz, że miejsca na pierwszej stronie wyszukiwarki będą już zajęte, a walka o klientów będzie znacznie trudniejsza.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się dlaczego pozycjonowanie jest tym czego potrzebuje Twój biznes oraz dlaczego lepiej współpracować z profesjonalistami, którzy do każdego klienta podchodzą indywidualnie, niż z agencjami, które wszystkich traktują tak samo.

 

FORMULARZ KONTAKTOWY